# |
Boys 16-17 y.o. -64 kg |
---|---|
1. | Dmytro Kazemirov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Danylo Rudakov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Artur Różański Masters Dojo WASW |
3. | Maciej Gajlewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
# |
Boys 16-17 y.o. 64-70 kg |
---|---|
1. | Vlad Tytarenko SWINOUJSKA AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN |
2. | Paweł Goździewski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Marcel Kaczmarek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Jakub Owczarz Masters Dojo WASW |
# |
Boys 16-17 y.o. 70-75 kg |
---|---|
1. | Aleksander Olszewski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Cezary Sypień Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Denys Kazemirov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Aleks Łączak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
# |
Boys 16-17 y.o. +75 kg |
---|---|
1. | Mykhailo Pelikh Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Miłosz Gacioch Szczytno ASW Novum |
3. | Jakub Golcz Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Łukasz Solak KKK TOSHI |
# |
Girls 16-17 y.o. -55 kg |
---|---|
1. | Julita Sęk Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Aleksandra Abramczyk Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Katarzyna Latosińska Węgorzewski KKK |
3. | Amelia Kołodziej Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON |
# |
Girls 16-17 y.o. 55-60 kg |
---|---|
1. | Natalia Koc Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
2. | Alicja Gotowicka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. | Aleksandra Ponurko Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. | Zuzanna Dąbkowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
Girls 16-17 y.o. +60 kg |
---|---|
1. | Martyna Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
2. | Marta Kubas Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Kinga Zawada Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Zofia Bukowska Malborski Klub Kyokushin Karate |
# |
Men -70 kg |
---|---|
1. | Paweł Wolski Masters Dojo WASW |
2. | Jakub Żegunia Ostródzki KKK |
3. | Aleksander Nowak Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Daniel Kerr Kyokushin GB |
# |
Women -60 kg |
---|---|
1. | Daria Dobkowska Szefer Siemianowicki Klub Kyokushin Karate |
2. | Olena Kapkan Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Weronika Krzywnicka Ciechanowski KKK |
3. | Natalia Włodarska Ostródzki KKK |
# |
Women 60-65 kg |
---|---|
1. | Matylda Bień Zamojski KKK |
2. | Bożena Wojtanowska Gliwicki Klub Karate Kyokushin |
3. | Carmen SLATER Kyokushin Austria |
3. | Natalia Stachowicz Ostródzki KKK |
# |
Women +65 kg |
---|---|
1. | Klaudia Lanczewska Pomorski Klub Karate Kyokushin |
2. | Łucja Szaniawska Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Agnieszka Kokoszka Katowicka Akademia Karate Michał Krzak |
3. | Aleksandra Matysiak Bushi Team |
# |
Men +35 y.o. -85 kg |
---|---|
1. | Janusz Skorliński Poznański Klub Karate Kyokushin |
2. | Tomasz Dziuba Masters Dojo WASW |
3. | Piotr Gaworski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Adam Chrzanowski Ciechanowski KKK |
# |
Men +35 y.o. +85 kg |
---|---|
1. | Marcin Ciesielski Poznański Klub Karate Kyokushin |
2. | Krzysztof Barabasz Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | |
3. |
# |
Boys 8-9 y.o. 25-30 kg |
---|---|
1. | Wojciech Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko |
2. | Ernest Buda Masters Dojo WASW |
3. | Miłosz Skubela Gliwicki Klub Karate Kyokushin |
3. | Hamza NEZIRI Kyokushin Austria |
# |
Boys 8-9 y.o. 30-40 kg |
---|---|
1. | Filip Celegrat Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Mikołaj Wesołowski Masters Dojo WASW |
3. | Grzegorz Marciniak Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Paweł Kolp Pomorski Klub Karate Kyokushin |
# |
Girls 8-9 y.o. -30 kg |
---|---|
1. | Olga Raguza Pomorski Klub Karate Kyokushin |
2. | Lena Nieborowska Rudzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Malina Skoczylas Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Julita Barszczewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
# |
Girls 8-9 y.o. +30 kg |
---|---|
1. | Alicja Basińska Pomorski Klub Karate Kyokushin |
2. | Anna Dowgun Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Nina Szczerbaniuk Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. |
# |
Boys 10-11 y.o. 33-35 kg |
---|---|
1. | Piotr Waloszek Katowicka Akademia Karate Michał Krzak |
2. | Adam Bartuszewicz Ostródzki KKK |
3. | Witold Wiącek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Julian Kuberski Poznański Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 10-11 y.o. 35-40 kg |
---|---|
1. | Cezary Księżarek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Filip Krawiec Ostródzki KKK |
3. | Artem Isadchenko SWINOUJSKA AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN |
3. | Mateusz Kołodziej Pomorski Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 10-11 y.o. 40-45 kg |
---|---|
1. | Jakub Smoliński Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
2. | Igor Góralczyk Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Dominik Hryc Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | ADAM WÓJTOWICZ Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI |
# |
Boys 10-11 y.o. +45 kg |
---|---|
1. | Dominik Pasek Rudzki Klub Kyokushin Karate |
2. | Maksymilian Głąb Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Bartosz Gzieło Masters Dojo WASW |
3. | Olaf Tarasiuk Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
# |
Girls 10-11 y.o. -35 kg |
---|---|
1. | Melisa NEZIRI Kyokushin Austria |
2. | Matylda Szwab Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Liliana Sidor Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | JULIA WOŁODKOWICZ UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE |
# |
Girls 10-11 y.o. 35-40 kg |
---|---|
1. | Julia Hołownia Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Zlata Rusinowicz Augustowski Klub Karate Kyokushin |
3. | Polina Kapinos Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Lidia Radzewicz Pomorski Klub Karate Kyokushin |
# |
Girls 10-11 y.o. +40 kg |
---|---|
1. | Oliwia Krasuska SKS BUSHIDO |
2. | Aleksandra Partyka Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Lilianna Pawołek Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Amelia Ptasińska TKKF CZARNI KATOWICE |
# |
[10-7 KYU] Boys 10-11 y.o. -33 kg |
---|---|
1. | Wojciech Sztern Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
2. | Ivan Babiak Zabrzański Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Mateusz Kościukiewicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Przemysław Piwoński Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-7 KYU] Boys 10-11 y.o. 33-37 kg |
---|---|
1. | Oskar Szczepański UKS Iławski Klub Kyokushin Karate |
2. | Patryk Źdanuk Augustowski Klub Karate Kyokushin |
3. | Jakub Sztern Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Jakub Mieszkowski Ciechanowski KKK |
# |
[10-7 KYU] Boys 10-11 y.o. 37-45 kg |
---|---|
1. | Borys Kołodziejczyk Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Oskar Walczak Włocławski KKK |
3. | Tymon Woźniak Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Sebastian Krajewski Szczytno ASW Novum |
# |
[10-7 KYU] Boys 10-11 y.o. 45-52 kg |
---|---|
1. | Ksawery Bielecki Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Jan Jasiński Ostródzki KKK |
3. | Szymon Groblewski Włocławski KKK |
3. | Nikodem Zomkowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
Boys 8-9 y.o. +40 kg |
---|---|
1. | Kacper Gadomski Masters Dojo WASW |
2. | Levon Makaryan Masters Dojo WASW |
3. | Jakub Wojciechowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Maksymilian Kamiński-Gliński Malborski Klub Kyokushin Karate |
# |
Boys 10-11 y.o. -33 kg |
---|---|
1. | Mateusz Ochenkowski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Hubert Podyma-Pietrzak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Igor Krzak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak |
3. | Szymon Zakrzewski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 12-13 y.o. -40 kg |
---|---|
1. | Jakub Mielczarek Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kamil Smokowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Mateusz Konkol Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Szymon Struniawski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 12-13 y.o. +65 kg |
---|---|
1. | Stanisław Magdziarek Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Tobiasz Van Mol Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Sebastian TONEA Kyokushin Austria |
3. | Szymon Józwiak Szczytno ASW Novum |
# |
[SUPERFIGHT] Boys 12-13 y.o. 88-98 kg |
---|---|
1. | |
2. | |
3. | |
3. |
# |
[SUPERFIGHT] Girls 14-15 y.o. 74-85 kg |
---|---|
1. | Jowita Kurowska UKS Iławski Klub Kyokushin Karate |
2. | Gabriela Giziewska Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. | |
3. |
# |
Men First Step -80 kg |
---|---|
1. | Radosław Furmaniak Poznański Klub Karate Kyokushin |
2. | Mariusz Gasek Ostródzki KKK |
3. | Jan Małkowski Ostródzki KKK |
3. | Mikołaj Borus Poznański Klub Karate Kyokushin |
# |
Men First Step 80-90 kg |
---|---|
1. | Paweł Furmaniak Poznański Klub Karate Kyokushin |
2. | Damian Szałkowski Ostródzki KKK |
3. | Przemysław Susmarski Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. |
# |
[10-9 KYU] Boys 8-9 y.o. +40 kg |
---|---|
1. | Wojtek Jarota Masters Dojo WASW |
2. | Jerzy Kiszka Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Oskar Gajda Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Franciszek Pietkiewicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
Boys 12-13 y.o. 40-45 kg |
---|---|
1. | Kyrill Marchenko Fusion Dojo |
2. | Andrzej Mazur Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Władysław Domelewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Mateusz Gaworski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
# |
Boys 12-13 y.o. 45-50 kg |
---|---|
1. | Kuba Banasiewicz Katowicka Akademia Karate Michał Krzak |
2. | Jakub Płatkowski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Maciej Wielga Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Miłosz Kochański Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 12-13 y.o. 50-55 kg |
---|---|
1. | Olaf Ambroziak Masters Dojo WASW |
2. | Antoni Radzewicz Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Maciej Korpalski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate |
3. | Nataniel Denisewicz Poznański Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 12-13 y.o. 55-65 kg |
---|---|
1. | FABIAN NAFALSKI Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI |
2. | MATEUSZ HURKO Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI |
3. | Alan Kania Zamojski KKK |
3. | Hubert Badowicz Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
# |
Girls 12-13 y.o. -40 kg |
---|---|
1. | Malwina Helik Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Natalia Bączkiewicz Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Malwina Otremba Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Oliwia Walczak Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
# |
Girls 12-13 y.o. 40-50 kg |
---|---|
1. | Katarzyna Kasperska Siemianowicki Klub Kyokushin Karate |
2. | Laura Pawleta Rudzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Marlena Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. | Agnieszka Słowińska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
# |
Girls 12-13 y.o. +50 kg |
---|---|
1. | Lena Kowalczuk Siemianowicki Klub Kyokushin Karate |
2. | Oliwia Sereda Rudzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Hanna Urbańska Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Alisa Chubarova Gliwicki Klub Karate Kyokushin |
# |
Boys 14-15 y.o. -55 kg |
---|---|
1. | Konrad Dobrzyń Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Piotr Dziuba Masters Dojo WASW |
3. | Adam Burczyk Łomżyński Klub Karate |
3. | Szymon Mądry Ciechanowski KKK |
# |
Boys 14-15 y.o. 55-60 kg |
---|---|
1. | Nikita Yurenko Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Filip Futák Kyokushin karate Sokol Přerov |
3. | Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Konrad Najdrowski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON |
# |
Boys 14-15 y.o. 60-65 kg |
---|---|
1. | Oleksandr Bezzubchenko Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Natan Zyliński Szczytno ASW Novum |
3. | Maciej Adamczyk Ostródzki KKK |
3. | Tomasz Waloszek Katowicka Akademia Karate Michał Krzak |
# |
Boys 14-15 y.o. 65-70 kg |
---|---|
1. | Bartosz Kontak-Grzęda Masters Dojo WASW |
2. | Artiom Nowicki Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Tymoteusz Dzyruk Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Piotr Sadzyński Ciechanowski KKK |
# |
Boys 14-15 y.o. 70-75 kg |
---|---|
1. | Patryk Bronicki Masters Dojo WASW |
2. | Mateusz Rudzki Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Hubert Rydzewski Ciechanowski KKK |
3. | Michał Tetfejer Ciechanowski KKK |
# |
Boys 14-15 y.o. +75 kg |
---|---|
1. | Serhii Lypchansky Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Szymon Szumski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Ksawery Ściślak Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Paweł Pikus MKS Mazur Ojrzeń |
# |
Girls 14-15 y.o. -50 kg |
---|---|
1. | Sandra Niemińska SKS BUSHIDO |
2. | Patrycja Jakubiak Ciechanowski KKK |
3. | Amelia Kosińska Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. | Oliwia Rykowska Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
# |
Girls 14-15 y.o. 50-55 kg |
---|---|
1. | Gabriela Bieniada Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Kinga Kalisiewicz Zambrowski KKK |
3. | Zuzanna Wiśniewska Węgorzewski KKK |
3. | Oliwia Słomka Masters Dojo WASW |
# |
Girls 14-15 y.o. 55-60 kg |
---|---|
1. | Klaudia Gliniecka Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Hanna Krauze Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Antonina Piotrowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Karina Kuprewicz Węgorzewski KKK |
# |
[10-9 KYU] Boys 6-7 y.o. -20 kg |
---|---|
1. | Patryk Szczerbaniuk Myślenicka Akademia Karate Byakko |
2. | Szymon Krasowski Ostródzki KKK |
3. | Maksymilian Gierczak Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Tymon Kołodziejski Ostródzki KKK |
# |
[10-9 KYU] Boys 6-7 y.o. 20-25 kg |
---|---|
1. | Tymoteusz Pajka Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Kajetan Szlachetka Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Fryderyk Arnista Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Franciszek Mogiłka Malborski Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Boys 6-7 y.o. +25 kg |
---|---|
1. | Amir Youssfi Zambrowski KKK |
2. | Tymon Harasimowicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Wojciech Płoński Masters Dojo WASW |
3. | Bartosz Langowski Malborski Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Girls 6-7 y.o. -25 kg |
---|---|
1. | Lora POFUK Kyokushin Austria |
2. | Sofia Diachuk Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Maria Bzdek Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Zuzanna Karczewska Supraski Klub Karate Kyokushin |
# |
[10-9 KYU] Boys 8-9 y.o. -25 kg |
---|---|
1. | Antoni Zając Ostródzki KKK |
2. | Leon Wierzbicki Masters Dojo WASW |
3. | Aleksander Jursz Masters Dojo WASW |
3. | Krystian Olszewski Przasnyski Klub Karate Kyokushin |
# |
[10-9 KYU] Boys 8-9 y.o. 25-30 kg |
---|---|
1. | Natan Siłkowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Julian Przemielewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Leon Zawisza Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Mateusz Markuszewski Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Boys 8-9 y.o. 30-35 kg |
---|---|
1. | Piotr Słowiński Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Hubert Śmiarowski Bushi Team |
3. | Piotr Żebrowski Zambrowski KKK |
3. | Hubert Murawski Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Boys 8-9 y.o. 35-40 kg |
---|---|
1. | Karol Mołdoch Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Szymon Frączek Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | Wojciech Lipecki Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Wojciech Błaszkiewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
# |
[10-9 KYU] Girls 8-9 y.o. -25 kg |
---|---|
1. | Zofia Kużaj Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | LAURA REKOWSKA Grudziądzki KKK |
3. | Wiktoria Krajza Ostródzki KKK |
3. | Sandra Gajko Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Girls 8-9 y.o. 25-30 kg |
---|---|
1. | Maja Werner Akademia Sztuk Walki Jonkowo |
2. | Nela Żaba Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Amelia Janiszewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Lena Stawicka Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-9 KYU] Girls 8-9 y.o. +30 kg |
---|---|
1. | IGA GRABOWSKA Grudziądzki KKK |
2. | Nina Gołębiewska Ciechanowski KKK |
3. | Wiktoria Wiśniewska Włocławski KKK |
3. | Wiktoria Choińska Zambrowski KKK |
# |
[10-7 KYU] Girls 10-11 y.o. -33 kg |
---|---|
1. | Nina Zalech Akademia Sztuk Walki Jonkowo |
2. | ROZALIA BOROWSKA Grudziądzki KKK |
3. | Marta Zaniewska Akademia Sztuk Walki Jonkowo |
3. | Zuzanna Petynka Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-7 KYU] Girls 10-11 y.o. 33-40 kg |
---|---|
1. | Sandra Przywóska Masters Dojo WASW |
2. | Amelia Radzio Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Pola Rogowska Ciechanowski KKK |
3. | Milena Raczyńska Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-7 KYU] Girls 10-11 y.o. +40 kg |
---|---|
1. | Patrycja Bakalarz Lubelski Klub Karate Kyokushin |
2. | Olga Pęcak Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
3. | Olha Vasheniuk Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
3. | Weronika Stawicka Pomorski Klub Karate Kyokushin |
# |
WOMEN OPEN |
---|---|
1. | Daria Dobkowska-Szefer Siemianowicki Klub Kyokushin Karate |
2. | Matylda Bień Zamojski KKK |
3. | Aleksandra Matysiak Bushi Team |
3. | Natalia Stachowicz Ostródzki KKK |
# |
MEN OPEN |
---|---|
1. | Patryk Sypień Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Andrzej Winiarski Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Krzysztof Jelonek Masters Dojo WASW |
3. |
# |
Men First Step +90 kg |
---|---|
1. | Bartosz Krasowski Ostródzki KKK |
2. | Adrian Furmaniak Poznański Klub Karate Kyokushin |
3. | Kuba Kołakowski Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. | Grzegorz Strupiechowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
# |
[10-7 KYU] Boys 10-11 y.o. +52 kg |
---|---|
1. | Konrad Ostanówka Malborski Klub Kyokushin Karate |
2. | Maksymilian Szewczyk Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | |
3. |
# |
Men +90 kg |
---|---|
1. | Patryk Sypień Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Andrzej Winiarski Myślenicka Akademia Karate Byakko |
3. | Michał Nienałtowski Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU |
3. |
# |
Girls 14-15 y.o. +60 kg |
---|---|
1. | Martyna Nowosad Zamojski KKK |
2. | Marika Michalska Masters Dojo WASW |
3. | Wiktoria Sar Płocki KKK |
3. | Marta Skupniewicz Włocławski KKK |
# |
[10-9 KYU] Girls 6-7 y.o. +25 kg |
---|---|
1. | Zuzanna Drężek Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
2. | Izabela Ostrowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate |
3. | |
3. |
# |
Boys 8-9 y.o. -25 kg |
---|---|
1. | Jan Kajetanek Ostródzki KKK |
2. | Natan Komasara Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. | Donald Kozol Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
3. |
# |
Men 80-90 kg |
---|---|
1. | Krzysztof Jelonek Masters Dojo WASW |
2. | Oskar Mazurkiewicz Włocławski KKK |
3. | Piotr Bejenka Pomorski Klub Karate Kyokushin |
3. |
# |
Men 70-80 kg |
---|---|
1. | Grzegorz Kędzierski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień |
2. | Szymon Suflida Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
3. | Szymon Mazurkiewicz Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. |
# |
Women FIRST STEP |
---|---|
1. | Sylwia Barszczewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin |
2. | Joanna Zalech Akademia Sztuk Walki Jonkowo |
3. | Katarzyna Glock Malborski Klub Kyokushin Karate |
3. |