受賞者

#
GIRLS 6-7 YO -25 KG
1. Lora POFUK Kyokushin Austria
2. Ada Kowalczyk Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3.
3.
#
BOYS 6-7 YO -25 KG
1. Aleks Panek Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
2. Mikołaj Żelechowski Węgorzewski KKK
3. Filip Majewski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Bartosz Wilkanowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
GIRLS 8-9 YO -30 KG
1. Melisa NEZIRI Kyokushin Austria
2. Liliana Sidor Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Lena Przybyłowicz Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Matylda Szwab Myślenicka Akademia Karate Byakko
#
GIRLS 8-9 YO +30 KG
1. Gaja Jędrzejewska Włocławski KKK
2. Aleksandra Partyka Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Maja Lipska KKK TOSHI
3. Lidia Radzewicz Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 8-9 YO -30 KG
1. Leonard Pavlishchev Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Igor Krzak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
3. Hubert Podyma-Pietrzak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Mateusz Ochenkowski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 8-9 YO -35 KG
1. Maksym Romanik Myślenicka Akademia Karate Byakko
2. Natan Jurcewicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Maksymilian Grodecki Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Marcel Tomaszewski Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 8-9 YO +35 KG
1. Bartosz Mazur Supraski Klub Karate Kyokushin
2. Jan Jasiński Ostródzki KKK
3. Jan Susmarski Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Maks Białek KKK TOSHI
#
GIRLS 16-17 YO -55 KG
1. Aleksandra Mincewicz Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
2. Zuzanna Lenga Rudzki Klub Kyokushin Karate
3. Wiktoria Ciernicka UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3. Julita Sęk Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
#
GIRLS 16-17 YO -60 KG
1. Natalia Wilczek Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
2. Patrycja Szweda Chorzowski Klub Kyokushin Karate
3. Alicja Gotowicka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
3. Aleksandra Mierzejewska Masters Dojo WASW
#
GIRLS 16-17 YO +60 KG
1. Agnieszka Kokoszka Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
2. Aleksandra Woźny Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
3. PATRYCJA MIELNICZUK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Wiktoria Mąkosa Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
#
BOYS 16-17 YO -65 KG
1. Dmytro Kazemirov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Paweł Torzewski Rudzki Klub Kyokushin Karate
3. Marcel Bukowski Ostródzki KKK
3. Jakub Kajda Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 16-17 YO -70 KG
1. Aleksander Olszewski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Paweł Konieczny Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
3. Aleksander Nowak Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Miłosz Baka KKK TOSHI
#
BOYS 16-17 YO -75 KG
1. Aleksy Sosnowski Bushi Team
2. Aleksander Liss Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
3.
3.
#
BOYS 16-17 YO +75 KG
1. Miłosz Gacioch Szczytno ASW Novum
2. Wiktor Klimaszewski Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
3. Piotr Olender Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3. Julian Dajos UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
#
SENIOR FEMALE -55 KG
1. Daria Dobkowska Szefer Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
2. Weronika Krzywnicka Ciechanowski KKK
3. Oliwia Wojtas Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
3. Olena Kapkan Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
SENIOR FEMALE -65 KG
1. Carmen SLATER Kyokushin Austria
2. Bożena Wojtanowska Gliwicki Klub Karate Kyokushin
3. Weronika Maj Lubelski Klub Karate Kyokushin
3. Wiktoria Witkowska UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
#
MASTERS (+35 YO) -85 KG
1. Krzysztof Szczepański Ciechanowski KKK
2. Adam Chrzanowski Ciechanowski KKK
3. Adam Szablewski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Jakub Piątowski Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
MASTERS (+35 YO) +85 KG
1. Przemysław Romanowski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
2. Michał Hampel Pomorski Klub Karate Kyokushin
3.
3.
#
MASTERS +35 YO FIRST STEP
1. Bartłomiej Koźluk Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
2. Dariusz Gruchała Masters Dojo WASW
3.
3.
#
SENIOR MALE FIRST STEP -80 KG
1. Aleksander Jabłoński KKK TOSHI
2. Szymon Mazurkiewicz Malborski Klub Kyokushin Karate
3.
3.
#
SENIOR FEMALE FIRST STEP +60 KG
1. Joanna Domelewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Joanna Tran Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Aleksandra Adamiak ASW Jonkowo
3. Dorota Tomaszewska Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
SENIOR MALE FIRST STEP +80 KG
1. Michał Michalczuk Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
2. Bartosz Krasowski Ostródzki KKK
3.
3.
#
SENIOR FEMALE FIRST STEP -60 KG
1. Adrianna Lubera Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Joanna Zalech ASW Jonkowo
3.
3.
#
GIRLS 14-15 YO -50 KG
1. Marta Grzegorczyk Ciechanowski KKK
2. Oliwia Słomka Masters Dojo WASW
3. Nikola Gnatowicz Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
3. Roksana Bączkiewicz Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
GIRLS 14-15 YO -55 KG
1. Róża Okrasa Ciechanowski KKK
2. Kinga Kalisiewicz Zambrowski KKK
3. Weronika Błaszczyk Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
3. Martyna Sadłakowska UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
#
GIRLS 14-15 YO -60 KG
1. Natalia Koc Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
2. Marta Kubas Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Julia Kalinowska Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
3. Gabriela Simińska Ciechanowski KKK
#
BOYS 14-15 YO -50 KG
1. Danylo Rudakov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Gabriel Koszołko Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
3. DAWID WURSZT Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Piotr Walkowiak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 14-15 YO -55 KG
1. Nikita Yurenko Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Antoni Jańczuk Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
3. Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Marcel Kaczmarek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 14-15 YO -60 KG
1. Jakub Augustyn Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Oleksandr Bezzubchenko Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Maciej Gajlewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. MARCIN CHMIEL Grudziądzki KKK
#
BOYS 14-15 YO -65 KG
1. Paweł Goździewski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
2. Marcel Falkowski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
3. Nowak Oliwier Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
3. Krzysztof Grochalski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 14-15 YO -70 KG
1. Cezary Sypień Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Jakub Zalewski Zambrowski KKK
3. Daniel Rojek KKK TOSHI
3. Kornel Janiszewski Ostródzki KKK
#
BOYS 14-15 YO +75 KG
1. Aleksander Bajer Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
2. Igor Stasiorowski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3. Serhii Lypchansky Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Bartosz Ferd KKK TOSHI
#
GIRLS 14-15 YO +60 KG
1. Martyna Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
2. Kinga Danieluk Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
3. Weronika Melanowicz Klub Karate Kyokushin w Zalesiu
3. Zofia Bukowska Malborski Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 10-11 YO -30 KG
1. Mateusz Konkol Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Miłosz Pilch Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Jan Persa Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
3. Bruno Mączyński Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 10-11 YO -35 KG
1. Szymon Struniawski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
2. Mateusz Kolodziej Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. BARTOSZ PACHUTA Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Cezary Księżarek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 10-11 YO -40 KG
1. Maciej Buczacki Bushi Team
2. Bartosz Ponurko Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
3. OLAF KOPCZYŃSKI Grudziądzki KKK
3. Andrzej Mazur Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 10-11 YO -45 KG
1. Adam Gabrel Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
2. Jakub Olszewski Supraski Klub Karate Kyokushin
3. Kuba Banasiewicz Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
3. Paweł Stojecki Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
GIRLS 10-11 YO -35 KG
1. Julia Hołownia Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Malwina Helik Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Arnika Sheikhi Kyokushin karate Finland
3. Polina Kapinos Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
GIRLS 10-11 YO -40 KG
1. Agnieszka Słowińska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Katarzyna Kasperska Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
3.
3.
#
GIRLS 10-11 YO +40 KG
1. Oliwia Sereda Rudzki Klub Kyokushin Karate
2. Marlena Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
3. Miroslava MEDVEDEVA Kyokushin Austria
3. Alisa Chubarova Gliwicki Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 10-11 YO -60 KG
1. Dominik Dziedziach Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Karol Andrusiuk Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
3. Antoni Radzewicz Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Maksymilian Głąb Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
GIRLS 12-13 YO -45 KG
1. Lilianna Błaszczyk Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
2. Anna Grochalska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. INGA CZARNECKA Grudziądzki KKK
3. Monika Izworska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
GIRLS 12-13 YO -50 KG
1. Patrycja Jakubiak Ciechanowski KKK
2. Oliwia Burzyńska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Gabriela Bieniada Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. OLIWIA ZALICHTA Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
#
GIRLS 12-13 YO +50 KG
1. Maja Dziubińska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. LENA PILIPCZUK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Sandra Dwojacka Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Bożena Antczak Rudzki Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 12-13 YO -45 KG
1. Szymon Mądry Ciechanowski KKK
2. Piotr Dziuba Masters Dojo WASW
3. Paweł Jasiukiewicz Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
3. Piskosz Igor Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
#
BOYS 12-13 YO -55 KG
1. Konrad Dobrzyń Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Natan Zyliński Szczytno ASW Novum
3. Radosław Latosiński Węgorzewski KKK
3. FABIAN NAFALSKI Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
#
BOYS 12-13 YO -60 KG
1. Tymoteusz Łukowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Filip Futák Kyokushin karate Sokol Přerov
3. Mikołaj Kulikowski Augustowski Klub Karate Kyokushin
3. Szymon Szumski KKK TOSHI
#
BOYS 12-13 YO +60 KG
1. Jakub Królicki Ciechanowski KKK
2. Aleksander Kovalchuk Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
3. Bartosz Borsuk Masters Dojo WASW
3. Szymon Szumski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 8-9 YO -25 KG
1. Hamza NEZIRI Kyokushin Austria
2. Marcel Kostera Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
3.
3.
#
BOYS 6-7 YO FIRST STEP -25 KG
1. Jan Rzezinowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Kacper Dębski Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
3. Aleksander Klimek Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Tymon Harasimowicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 6-7 YO FIRST STEP -30 KG
1. Jerzy Dzwolak Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Ignacy Alancewicz Szczytno ASW Novum
3. Nikodem Żukowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Alan Rogawski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 6-7 YO FIRST STEP +30 KG
1. Franciszek Głodkowski Zambrowski KKK
2. Hubert Murawski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Szymon Modzelewski Szczytno ASW Novum
3. Antoni Fela Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 10-11 YO FIRST STEP -35 KG
1. Jakub Wojno Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Filip Mateusiak Ostródzki KKK
3. Tomasz Bomirski Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Igor Kłobukowski Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 10-11 YO FIRST STEP -45 KG
1. Jakub Tomaszek Szczytno ASW Novum
2. Oliver Truchan Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
3. Krzysztof Jarnicki UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3. Kacper Jaworski Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
BOYS 10-11 YO FIRST STEP -60 KG
1. Maksymilian Kical Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
2. Jan Nowak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Bartosz Gzieło Masters Dojo WASW
3. Szymon Janiszewski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
GIRLS 6-7 YO FIRST STEP -25 KG
1. Aniela Wiśniewska Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Natalia Leśniowska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Lena Jankowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Julita Barszczewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
#
GIRLS 6-7 YO FIRST STEP +25 KG
1. Maja Makowska Węgorzewski KKK
2. Iga Długołęcka Szczytno ASW Novum
3. Lena Szynaka Szczytno ASW Novum
3. Maria Domosławska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
GIRLS 10-11 YO FIRST STEP -33 KG
1. Wiktoria Bielska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Oliwia Abramczyk Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3. Nina Zalech ASW Jonkowo
3. Oliwia Walczak Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
#
SENIOR MALE -85 KG
1. Krystian Grzywiński Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Michał Kuźmicki Włocławski KKK
3. Daniel Opęchowski Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3. Przemysław Sokołowski Lubelski Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 12-13 YO -40 KG
1. Władysław Domelewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Sebastian Grabowski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
3. Mateusz Kajetanek Ostródzki KKK
3.
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP -28 KG
1. Ernest Buda Masters Dojo WASW
2. Antoni Surowik Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3. Paweł Kwiatkowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Adam Szewczyk Ostródzki KKK
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP -35 KG
1. Jakub Oscheja Ostródzki KKK
2. Borys Kołodziejczak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Adam Gliński Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Filip Celegrat Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP -45 KG
1. Aleksander Tran Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Oskar Gajda Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Jakub Wojciechowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
3. Jakub Sawicki Dobromiejski KKK
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP +45 KG
1. Piotr Żmojda Supraski Klub Karate Kyokushin
2. Ksawery Kaleta Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Krzysztof Weidner Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Kacper Zabujść Ostródzki KKK
#
GIRLS 8-9 YO FIRST STEP -30 KG
1. Malina Skoczylas Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Zofia Kaźmierczak Bushi Team
3. Nadia Goszczyńska Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
3. Maja Werner ASW Jonkowo
#
GIRLS 8-9 YO FIRST STEP +30 KG
1. Zlata Rusinowicz Augustowski Klub Karate Kyokushin
2. Alicja Basińska Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Lena Gorczyca Ostródzki KKK
3. Julia Petniunas Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP -30 KG
1. Stanisław Kużaj Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Dawid Dulski Dobromiejski KKK
3. Jaś Jagaczewski Szczytno ASW Novum
3. Jakub Sztern Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 8-9 YO FIRST STEP -25 KG
1. Kamil Koronkiewicz Augustowski Klub Karate Kyokushin
2. Julian Rzokiewicz Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
3. Wiktor Łuziński Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Eryk Fudali Olsztyński Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 12-13 YO FIRST STEP -45 KG
1. ALEKSANDER WYDRA Grudziądzki KKK
2. Adam Starczewski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3. Olgierd Werochowski Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Piotr Wilczyński UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
#
BOYS 12-13 YO FIRST STEP -55 KG
1. Patryk Hołownia Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Igor Witkowski Ostródzki KKK
3. Olaf Ścibisz Pomorski Klub Karate Kyokushin
3. Konrad Najdrowski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
#
GIRLS 12-13 YO FIRST STEP -46 KG
1. Natalia Bączkiewicz Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
2. Rozalia Decowska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3.
3.
#
BOYS 12-13 YO FIRST STEP +55 KG
1. Gabriel Lulewicz Klub Karate Kyokushin Wyszki
2. Krzysztof Tutka Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Michał Lewandowski Pomorski Klub Karate Kyokushin
3.
#
GIRLS 12-13 YO FIRST STEP +46 KG
1. Lena Randzio Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
2. Monika Jastrzębska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
3. Natalia Łodziana Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Amelia Szenkowska Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 6-7 YO FIRST STEP -22 KG
1. Tymoteusz Pajka Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
2. Antonii Kęsek Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Miłosz Borkowski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Daniel Pavlishchev Pomorski Klub Karate Kyokushin
#
BOYS 10-11 YO +60 KG
1.
2.
3.
3.
#
SENIOR FEMALE +65 KG
1. Aleksandra Matysiak Bushi Team
2. Agata Malon Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3. Adrianna Piestrzyńska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3.
#
GIRLS 10-11 YO FIRST STEP +33 KG
1. Zuzanna Zamara Pomorski Klub Karate Kyokushin
2. Maria Rudakova Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Gabrysia Feit Ciechanowski KKK
3. Maja Gratunik Szczytno ASW Novum
#
BOYS 14-15 YO -75 KG
1. Mykhailo Pelikh Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Denys Kazemirov Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Miłosz Pniewski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3.
#
SENIOR MALE -70 KG
1. Marcin Sturgulewski Myślenicka Akademia Karate Byakko
2. Jakub Żegunia Ostródzki KKK
3. Bohdan Holub Kyokushin karate Finland
3.
#
SENIOR MALE +90 KG
1. Andrzej Winiarski Myślenicka Akademia Karate Byakko
2. Michał Nienałtowski Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
3. Benjamin Szweda Chorzowski Klub Kyokushin Karate
3.
#
GIRLS 12-13 YO -40 KG
1. Nikoletta Koszewska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
2. Malwina Otremba Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Natalia Wekwejt Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
3.
#
BOYS 10-11 YO FIRST STEP +60 KG
1. Szymon Józwiak Szczytno ASW Novum
2. Maksimowski Szymon Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Jakub Olszewski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
3.