受賞者

#
GIRLS 14-15 YO FINAL
1. Gabriela Simińska Ciechanowski KKK
2. Marta Grzegorczyk Ciechanowski KKK
3. Zuzanna Dąbkowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate
4. Urszula Migała Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
5. Dominika Liss Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
6. Lena Kaczyńska Malborski Klub Kyokushin Karate
7.
8.
#
BOYS 6-7 YO FINAL
1. Filip Majewski Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Adam Wrzesiński Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Adam Karulewski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
4. Filip Litwiński Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
5. Maksymilian Gierczak Olsztyński Klub Kyokushin Karate
6. Hubert Wyskoczyński Myślenicka Akademia Karate Byakko
7.
8.
#
SENIOR FEMALE FINAL
1. Aleksandra Wieczorek Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Oliwia Wojtas Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
3. Olena Kapkan Kaliski Klub Karate Kyokushinkai
4. Małgorzata Cichocka Płocki KKK
5. Wiktoria Mieszała Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
6. Katarzyna Proch Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
7.
8.
#
GIRLS 12-13 YO FINAL
1. Aleksandra Wojnicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate
2. Oliwia Burzyńska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. Weronika Borek Łukowski Klub Karate Kyokushin MAWASHI
4. Anna Grochalska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
5. LENA PILIPCZUK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
6. Kinga Karwowska Płocki KKK
7.
8.
#
BOYS 12-13 YO FINAL
1. Tomasz Waloszek Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
2. FABIAN NAFALSKI Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Konrad Dobrzyń Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
4. Władysław Domelewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
5. Maciej Korpalski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate
6. Maksymilian Lewicki Masters Dojo WASW
7.
8.
#
GIRLS 10-11 YO FINAL
1. Katarzyna Kasperska Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
2. Oliwia Sereda Rudzki Klub Kyokushin Karate
3. LAURA JANKOWSKA Grudziądzki KKK
4. Maja Ulman Myślenicka Akademia Karate Byakko
5. Marlena Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
6. Polina Kapinos Pomorski Klub Karate Kyokushin
7.
8.
#
GIRLS 6-7 YO FINAL
1. Lora POFUK Kyokushin Austria
2. Ada Kowalczyk Olsztyński Klub Kyokushin Karate
3. Natalia Leśniowska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
4. Liliana Bielaszewska Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
5. Iga Koszewnikow Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
6. Julita Barszczewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
7.
8.
#
GIRLS 16-17 YO FINAL
1. Agnieszka Kokoszka Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
2. Aleksandra Mincewicz Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
3. Natalia Wilczek Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
4. Zuzanna Lenga Rudzki Klub Kyokushin Karate
5. Julia Milewicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate
6. Alaksandra Kruszyńska Szczytno ASW Novum
7.
8.
#
BOYS 8-9 YO FINAL
1. Igor Krzak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
2. Wojciech Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Hubert Podyma-Pietrzak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
4. Antoni Mazurkiewicz Włocławski KKK
5. Konstanty Kryszk Olsztyński Klub Kyokushin Karate
6. Kajetan Mikłaszewicz Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
7. Mateusz śmistek Bushi Team
8.
#
BOYS 14-15 YO FINAL
1. Gabriel Koszołko Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha
2. Maciej Gajlewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
3. DAWID WURSZT Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
4. Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate Byakko
5. ARTUR JANKOWSKI Grudziądzki KKK
6. Karol Kozłowski Malborski Klub Kyokushin Karate
7.
8.
#
GIRLS 8-9 YO FINAL
1. Melisa NEZIRI Kyokushin Austria
2. Liliana Sidor Myślenicka Akademia Karate Byakko
3. Zlata Rusinowicz Augustowski Klub Karate Kyokushin
4. Anna Dowgun Olsztyński Klub Kyokushin Karate
5. Nela Paszkowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate
6. Matylda Szwab Myślenicka Akademia Karate Byakko
7.
8.
#
BOYS 16-17 YO FINAL
1. Bartosz Bajorski Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
2. Aleksander Liss Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON
3. Aleksander Nowak Myślenicka Akademia Karate Byakko
4. Maciej Łapiński Supraski Klub Karate Kyokushin
5. Paweł Torzewski Rudzki Klub Kyokushin Karate
6.
7.
8.
#
BOYS 10-11 YO FINAL
1. Miłosz Pilch Myślenicka Akademia Karate Byakko
2. TYCJAN BIELAK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
3. Kuba Banasiewicz Katowicka Akademia Karate Michał Krzak
4. Witold Wiącek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
5. Bartosz Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko
6. Antoni Harpak Olsztyński Klub Kyokushin Karate
7.
8.
#
SENIOR MALE FINAL
1. Marcin Sturgulewski Myślenicka Akademia Karate Byakko
2. Jan Waniewski Lubelski Klub Karate Kyokushin
3. Miłosz Wolak Malborski Klub Kyokushin Karate
4. Marcin Kondra Malborski Klub Kyokushin Karate
5. Henryk Mikołajczyk Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
6. Tomasz Waryszak Lubelski Klub Karate Kyokushin
7.
8.