型 形

GIRLS 12-13 YO

Tatami E

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 152. INGA CZARNECKA Grudziądzki KKK 6.9 7.2 7.4 7.6 7 21.6
2. 556. Lena Randzio Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.6 6.6 6.2 6.3 6 19.4
3. 68. Alicja Cedrowska Masters Dojo WASW 7.1 6.7 7.3 7 6.9 21
4. 66. Dominika Kurzawa Płocki KKK 6 6.2 6.2 6 6 18.2
5. 167. Aleksandra Wojnicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate 7.8 7.4 7.6 7.6 7.3 22.6
6. 61. Zuzanna Borkowska Supraski Klub Karate Kyokushin 7.2 6.7 6.5 7.3 6.7 20.6
7. 479. Natalia Wekwejt Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 6 6 6 6 6 18
8. 54. Dominika Wójcik Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7.1 6.9 7.3 7.2 7 21.3
9. 550. Natalia Bączkiewicz Kaliski Klub Karate Kyokushinkai 6.7 6.6 6.4 6.9 6.4 19.7
10. 169. Maja Dziubińska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 7 7.1 7 7.2 6.8 21.1
11. 165. OLIWIA ZALICHTA Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 6.6 6.7 7 6.9 7.2 20.6
12. 12. Weronika Borek Łukowski Klub Karate Kyokushin MAWASHI 7.6 7.9 7.7 7.7 7.6 23
13. 171. Bożena Antczak Rudzki Klub Kyokushin Karate 7.4 6.9 7.4 7.1 7 21.5
14. 162. LIWIA SZLITKUS Grudziądzki KKK 7.2 7 6.8 7.2 6.8 21
15. 153. Anna Grochalska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7 7.3 7.7 7.4 7.1 21.8
16. 70. Joanna Czerwińska Masters Dojo WASW 7 7 7.4 7.3 7.1 21.4
17. 173. LENA PILIPCZUK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.1 7.4 7.5 7.5 7.4 22.3
18. 555. Monika Jastrzębska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.2 6.4 6.3 6.7 6.3 19
19. 53. Zofia Frejnagiel Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7.5 7.1 7.4 7.1 6.9 21.6
20. 8. ALICJA PIEKUTOWSKA Grudziądzki KKK 7.2 6.9 6.9 6.9 6.6 20.7
21. 160. Oliwia Burzyńska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.6 7.2 7.5 7.3 7.4 22.2
22. 65. Kinga Karwowska Płocki KKK 7.5 6.9 7.2 7.5 7.1 21.8
23. 164. Lena Pskowska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 7 7 6.9 7 6.6 20.9
24. 6. AMELIA BOROWSKA Grudziądzki KKK 6.9 6.8 6.7 6.9 6.7 20.4
25. 52. Aniela Wiśniewska Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7.3 7 7.1 7.2 7 21.3
26. 478. Malwina Otremba Olsztyński Klub Kyokushin Karate 7.4 6.6 6.5 6.6 6.6 19.8

BOYS 10-11 YO

Tatami E

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 125. BARTOSZ PACHUTA Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.1 6.9 7.1 6.8 6 20.8
2. 138. Kuba Banasiewicz Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 7.5 7.4 7.5 7.4 7 22.3
3. 124. TYCJAN BIELAK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.6 7.3 7.4 7.2 7 21.9
4. 115. Kacper Krüger Olsztyński Klub Kyokushin Karate 6.3 6.3 6.3 6.5 6.4 19
5. 135. Mateusz Gaworski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.2 6.2 6.2 6.2 6.2 12.4
6. 120. Witold Wiącek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 6.6 7.3 7.4 7.3 7 21.6
7. 140. Adam Gabrel Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 6.5 6.8 6.8 7 7.2 20.6
8. 23. Igor Komasara Malborski Klub Kyokushin Karate 6.4 6.7 6.7 6.8 6.6 20
9. 464. Jakub Tomaszek Szczytno ASW Novum 6.8 6.4 6.5 6.7 6.5 19.7
10. 111. Miłosz Pilch Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.7 7.5 7.8 7.2 7.5 22.7
11. 110. Bartosz Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.4 7 7.6 7.4 7.2 22
12. 3. NATANIEL ŻAK Grudziądzki KKK 6.4 6.6 6.3 6.4 6.5 19.3
13. 468. Jan Nowak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 6.8 6.9 6.8 6.9 6.8 20.5
14. 132. Filip Krawiec Ostródzki KKK 0 0 0 0 0 0
15. 148. OLAF KOPCZYŃSKI Grudziądzki KKK 7.2 6.9 7.1 6.9 6.8 20.9
16. 109. Mateusz Konkol Pomorski Klub Karate Kyokushin 7 6.9 6.9 7 6.9 20.8
17. 134. Antoni Harpak Olsztyński Klub Kyokushin Karate 7.5 7.4 7.3 7.2 7 21.9
18. 363. Karol Andrusiuk Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha 6.5 6.8 6.6 6.8 6 19.9
19. 359. Dominik Dziedziach Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.6 6.8 6.3 6.3 6.7 19.6
20. 25. Karol Troch Malborski Klub Kyokushin Karate 7.1 6.8 7 6.9 6.8 20.7
21. 358. Antoni Radzewicz Pomorski Klub Karate Kyokushin 6.8 6.6 6.5 7 6.8 20.2

BOYS 10-11 YO FINAL

Tatami E

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 120. Witold Wiącek Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.5 7.3 7.4 7.2 7.3 22
2. 134. Antoni Harpak Olsztyński Klub Kyokushin Karate 7.5 7.1 7.2 7 7 21.3
3. 124. TYCJAN BIELAK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.4 7.4 7.5 7.4 7.2 22.2
4. 110. Bartosz Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.7 7.1 7.6 7 7 21.7
5. 138. Kuba Banasiewicz Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 7.5 7.2 7.3 7.3 7.5 22.1
6. 111. Miłosz Pilch Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.9 7.6 7.8 7.5 7.4 22.9

GIRLS 12-13 YO FINAL

Tatami E

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 65. Kinga Karwowska Płocki KKK 7.5 7.1 7.2 7.1 0 21.4
2. 153. Anna Grochalska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.5 7.3 7.4 7.3 7.1 22
3. 160. Oliwia Burzyńska Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.6 7.4 7.5 7.5 7.2 22.4
4. 173. LENA PILIPCZUK Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.3 7.1 7 7.4 7.1 21.5
5. 167. Aleksandra Wojnicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate 7.6 7.7 7.6 7.3 7.3 22.5
6. 12. Weronika Borek Łukowski Klub Karate Kyokushin MAWASHI 7.4 7.8 7.5 7.4 7.3 22.3