型 形

BOYS 8-9 YO

Tatami D

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 105. Mikołaj Sulima KKK TOSHI 6.6 6.8 6.4 6.5 7.1 19.9
2. 414. Antoni Musolf Szczytno ASW Novum 6.2 6.2 6 6.4 6 18.4
3. 96. Antoni Mazurkiewicz Włocławski KKK 6.7 6.8 7 7.2 7 20.8
4. 63. Mateusz Małż Olsztyński Klub Kyokushin Karate 0 0 0 0 0 0
5. 533. Kamil Koronkiewicz Augustowski Klub Karate Kyokushin 6.6 6.7 6.6 6.9 6.8 20.1
6. 50. Filip Matuszewski Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.1 6.1 6 6.1 6 18.2
7. 33. Jeremi Janiszewski Ostródzki KKK 6 6.1 6 6 6.7 18.1
8. 388. Wojtek Wiśniewski Szczytno ASW Novum 6.2 6.2 6.1 6.3 6.2 18.6
9. 413. Karol Długokęcki Szczytno ASW Novum 6.4 6.6 6.2 6.5 6.2 19.1
10. 30. Konstanty Kryszk Olsztyński Klub Kyokushin Karate 6.8 6.9 7.5 7.4 7.3 21.6
11. 530. Julian Rzokiewicz Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6 6 6 6 6 18
12. 24. Kacper Majer Malborski Klub Kyokushin Karate 6.8 6.6 6.5 7 6.3 19.9
13. 93. Mateusz śmistek Bushi Team 7 6.9 6.8 6.6 6.5 20.3
14. 92. Wojciech Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.6 7.2 7.8 7.7 7.6 22.9
15. 91. Hubert Podyma-Pietrzak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.4 7.5 7.4 7.3 7.6 22.3
16. 42. Kajetan Mikłaszewicz Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7 6.5 6.7 6.9 6.7 20.3
17. 410. Jakub Wojciechowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6 6 6 6 6 18
18. 400. Mateusz Kościukiewicz Olsztyński Klub Kyokushin Karate 6.3 6.4 6.2 6.4 6.1 18.9
19. 88. Hamza NEZIRI Kyokushin Austria 6.6 6.4 6.9 6.9 6.5 20
20. 90. Igor Krzak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 8.6 7.9 8 7.8 7.7 23.7

BOYS 8-9 YO FINAL

Tatami D

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 93. Mateusz śmistek Bushi Team 6.5 6.7 6.1 6.4 6 19
2. 42. Kajetan Mikłaszewicz Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.6 6.6 6.5 6.9 6.5 19.7
3. 96. Antoni Mazurkiewicz Włocławski KKK 6.9 7.2 7 7 7.2 21.2
4. 30. Konstanty Kryszk Olsztyński Klub Kyokushin Karate 6.8 7.3 7.2 6.8 7.1 21.1
5. 91. Hubert Podyma-Pietrzak Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.1 7.4 7 7.2 6.8 21.3
6. 92. Wojciech Swachta Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.6 7.2 7.7 7.6 7.4 22.6
7. 90. Igor Krzak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 8.8 7.5 8 7.7 8 23.7

GIRLS 10-11 YO

Tatami D

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 1. ALICJA OCHOCKA Grudziądzki KKK 6.7 7 6.6 6.8 7 20.5
2. 55. Maja Nielepko Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.1 6 6.1 6.2 6 18.2
3. 149. Katarzyna Kasperska Siemianowicki Klub Kyokushin Karate 7.7 7.8 7.7 7.6 7.8 23.2
4. 147. Joanna Józefiak Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 6.4 6.5 6.6 6.8 6.8 19.9
5. 515. Wiktoria Bielska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.9 7 6.8 6.9 6.8 20.6
6. 345. Aleksandra Wieliczko Myślenicka Akademia Karate Byakko 6.9 7.1 7 6.8 6.5 20.7
7. 150. Agnieszka Słowińska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.8 6.9 7.2 7 7 20.9
8. 520. Zuzanna Zamara Pomorski Klub Karate Kyokushin 0 0 0 0 0 0
9. 44. Eliza Cymanowska Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.6 6.5 6 6 6 18.5
10. 145. Polina Kapinos Pomorski Klub Karate Kyokushin 6.7 7.4 6.8 7.3 7.4 21.5
11. 346. Alisa Chubarova Gliwicki Klub Karate Kyokushin 6.8 6.9 7.2 7.1 7.3 21.2
12. 43. Aleksandra Suchorzebska Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.9 7 6.7 7.1 7.4 21
13. 343. Oliwia Sereda Rudzki Klub Kyokushin Karate 7.5 7.7 7 7.6 7.3 22.4
14. 5. LAURA JANKOWSKA Grudziądzki KKK 7.6 7.5 7.5 7.2 7.1 22.2
15. 45. Milena Bińczak Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.9 6.9 6.8 6.9 6.8 20.6
16. 143. Maja Ulman Myślenicka Akademia Karate Byakko 7 6.8 7.6 7.3 7 21.3
17. 39. Urszula Kisiel Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 6.6 6.7 6.7 7.2 6.9 20.3
18. 146. Julia Hołownia Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.5 6.9 6.8 6.8 6.9 20.5
19. 347. Miroslava MEDVEDEVA Kyokushin Austria 6.7 7 6.9 7.2 7.1 21
20. 4. ANTONINA RAMIK Grudziądzki KKK 6.5 6.6 6.8 6.8 6.9 20.2
21. 344. Daria Bzdek Myślenicka Akademia Karate Byakko 7 7.2 7 7.1 6.8 21.1
22. 348. Marlena Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 7.1 7.1 7.1 7.1 6.7 21.3

GIRLS 10-11 YO FINAL

Tatami D

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 348. Marlena Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 6.9 7.2 7.1 6.9 7 21
2. 143. Maja Ulman Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.1 7.1 7 7.2 6.9 21.2
3. 145. Polina Kapinos Pomorski Klub Karate Kyokushin 7 6.9 6.6 6.5 6.6 20.1
4. 5. LAURA JANKOWSKA Grudziądzki KKK 7.1 7.2 7.2 7 7.2 21.5
5. 343. Oliwia Sereda Rudzki Klub Kyokushin Karate 7.3 7.3 7 7.4 7.3 21.9
6. 149. Katarzyna Kasperska Siemianowicki Klub Kyokushin Karate 7.7 7.5 7.8 7.6 7.9 23.1