型 形

GIRLS 14-15 YO

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 229. Klaudia Janiszewska Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.8 7 7 6.7 7.5 20.8
2. 369. Martyna Łuka Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 7.5 7.7 7.5 6.6 7.1 22.1
3. 370. Zofia Bukowska Malborski Klub Kyokushin Karate 7.6 7.3 7.5 6.9 6.9 21.7
4. 216. Marta Grzegorczyk Ciechanowski KKK 7.7 7.7 7.6 7.2 8.3 23
5. 233. Zuzanna Dąbkowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate 8 7.5 8 7.3 7.8 23.3
6. 218. Agnieszka Borcz Rzeszowski Klub Karate Kyokushin 6.8 6.9 6.7 7 6.9 20.6
7. 219. Roksana Bączkiewicz Kaliski Klub Karate Kyokushinkai 6.5 6.6 6.9 6.6 6.7 19.9
8. 57. Dominika Liss Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7.7 7.6 7.6 7.5 7 22.7
9. 226. Weronika Błaszczyk Mazowiecki Klub Karate Kyokushin 6 6 6 6 6 18
10. 232. Gabriela Simińska Ciechanowski KKK 7.4 8 7.7 7.2 8.3 23.1
11. 373. Zuzanna Żak Rzeszowski Klub Karate Kyokushin 6.4 6.8 7.4 6.8 6.9 20.5
12. 371. Kinga Zawada Malborski Klub Kyokushin Karate 6.8 6.9 7 7.1 7 20.9
13. 224. Róża Okrasa Ciechanowski KKK 7 7.5 7.5 7.1 8 22.1
14. 31. Urszula Migała Rzeszowski Klub Karate Kyokushin 7.9 7.6 7.7 7.3 7.1 22.6
15. 26. Lena Kaczyńska Malborski Klub Kyokushin Karate 8 7.5 7.7 7 6.9 22.2

BOYS 14-15 YO

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 11. ARTUR JANKOWSKI Grudziądzki KKK 7.2 7.1 7.1 7.1 7.1 21.3
2. 244. Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate Byakko 7.4 7 7 7.2 6.8 21.2
3. 264. Kornel Janiszewski Ostródzki KKK 6 6 6 6 6 18
4. 255. Karol Kozłowski Malborski Klub Kyokushin Karate 6.2 6.2 6.4 6.7 6.4 19
5. 250. Maciej Gajlewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.8 7.3 7.4 7.4 7.4 22.2
6. 241. DAWID WURSZT Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.5 7.3 7.5 7.2 7 22
7. 242. Gabriel Koszołko Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha 8 7.7 7.7 7.4 7.8 23.2

BOYS 14-15 YO FINAL

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 255. Karol Kozłowski Malborski Klub Kyokushin Karate 6.5 6.5 7.2 6.9 6.2 19.9
2. 244. Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate Byakko 6.5 6.5 7.4 7.3 6.7 20.5
3. 11. ARTUR JANKOWSKI Grudziądzki KKK 6.8 6.8 7.2 6.8 6.6 20.4
4. 241. DAWID WURSZT Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7 6.6 7.2 6.9 6.9 20.8
5. 250. Maciej Gajlewicz Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień 7.7 7.2 7.6 7.4 7.2 22.2
6. 242. Gabriel Koszołko Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha 7.8 7.3 7.7 7.5 7.3 22.5

BOYS 12-13 YO

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 9. JAKUB OCHOCKI Grudziądzki KKK 6.6 6.8 6.3 7.1 6.8 20.2
2. 27. Patryk Majer Malborski Klub Kyokushin Karate 6.3 6.3 7.2 6.5 6.4 19.2
3. 538. Olgierd Werochowski Pomorski Klub Karate Kyokushin 6.1 6.2 6.2 6.3 6.3 18.7
4. 176. Władysław Domelewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 7.7 7.3 7.7 7.3 7.8 22.7
5. 196. Natan Zyliński Szczytno ASW Novum 6.5 6.8 7.3 7 6.5 20.3
6. 197. Tomasz Waloszek Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 7.7 7.7 7.9 7.7 7.6 23.1
7. 198. Maciej Korpalski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate 7.4 6.9 7.4 7 6.9 21.3
8. 186. Jakub Matusiewicz Bialski Klub Karate Kyokushin Wataha 6.4 6.5 7 6.8 6.7 20
9. 67. Maciej Kaczor Masters Dojo WASW 6.7 6.7 7.3 7.1 7.1 20.9
10. 69. Maksymilian Lewicki Masters Dojo WASW 6.8 6.9 7.5 7.2 6.9 21
11. 181. Paweł Jasiukiewicz Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.1 6.3 6.2 6.3 6.2 18.7
12. 201. Ilia Chubarov Gliwicki Klub Karate Kyokushin 0 0 0 0 0 0
13. 195. FABIAN NAFALSKI Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7.8 7.4 7.7 7.2 6.9 22.3
14. 194. Konrad Dobrzyń Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 7.7 7 7.5 7 7 21.5
15. 36. Aleksander Bartkowski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate 6.9 6.7 7 6.6 6.4 20.2
16. 202. Tymoteusz Łukowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.2 6.2 6.8 6.6 6.2 19

GIRLS 14-15 YO FINAL

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 26. Lena Kaczyńska Malborski Klub Kyokushin Karate 7.7 7.3 7.5 7 7 21.8
2. 31. Urszula Migała Rzeszowski Klub Karate Kyokushin 8 7.3 8 7.3 7.3 22.6
3. 57. Dominika Liss Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON 7.5 7.3 7.5 7.1 6.9 21.9
4. 216. Marta Grzegorczyk Ciechanowski KKK 7.8 7.5 7.8 7.5 7.9 23.1
5. 232. Gabriela Simińska Ciechanowski KKK 7.8 7.6 7.8 7.6 7.9 23.2
6. 233. Zuzanna Dąbkowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate 8 7.7 7.7 7.5 7.5 22.9

BOYS 12-13 YO FINAL

Tatami C

# Participant Note: 1 Note: 2 Note: 3 Note: 4 Note: 5 Score
1. 69. Maksymilian Lewicki Masters Dojo WASW 6.6 6.9 7.3 7 6.7 20.6
2. 198. Maciej Korpalski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate 7.4 6.6 7.1 6.9 6.8 20.8
3. 194. Konrad Dobrzyń Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.8 7 7.4 7.2 6.7 21
4. 195. FABIAN NAFALSKI Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI 7 7.3 7.5 6.8 6.7 21.1
5. 176. Władysław Domelewski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 6.8 6.8 7.3 7.2 6.9 20.9
6. 197. Tomasz Waloszek Katowicka Akademia Karate Michał Krzak 7.8 7.7 7.7 7.8 7.9 23.3