受賞者

#
Juniorki młodsze do 50 kg
1. alicja twardowska Krakowska Akademia Sportu,Kraków
2. Sara Gruszka Klub Sportowy OYAMA Lublin
3.
4.
#
Juniorki młodsze do 55 kg
1. Maja Ciepły KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
2. Martyna Pioś Klub Sportowy OYAMA Lublin
3. Zuzanna Kondej Radomski Klub Sportowy OYAMA
4. Natalia Szenajch Stołeczny Klub Oyama Karate
#
Juniorki młodsze do 60 kg
1. Maja Ludian Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. Julia Skobel Klub Sportowy OYAMA Lublin
3.
4.
#
Juniorzy młodsi do 45 kg
1. Jakub Grzelak Mazowieckie Centrum Karate,Legionowo, Warszawa,
2. Tymon Klimaszewski Radomski Klub Sportowy OYAMA
3. Krzysztof Szerafin Klub Sportowy OYAMA Lublin
4. Mateusz Lewandowski Mazowieckie Centrum Karate,Legionowo, Warszawa,
#
Juniorzy młodsi do 50 kg
1. mateusz bylica Krakowska Akademia Sportu,Kraków
2. Michał Sierżęga KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
3. Dawid Gniewek KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
4. Filip Ludian Klub Sportowy OYAMA Lublin
#
Juniorzy młodsi do 55 kg
1. Wojciech Biernacki Mazowieckie Centrum Karate,Legionowo, Warszawa,
2. mateusz mączka Krakowska Akademia Sportu,Kraków
3. Daniel Rogalski Klub Sportowy OYAMA Lublin
4. JAKUB DRZEWICKI KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
#
Juniorzy młodsi do 60 kg
1. ADAM BEDNARCZYK UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
2. Mikołaj Zięba Radomski Klub Sportowy OYAMA
3. Kacper Ciemniewski Klub Sportowy OYAMA Lublin
4. Adam Pięta AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
#
Juniorzy młodsi powyżej 60 kg
1. Miłosz Wawruch Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. SZYMON ŻUREK UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
3. Yanuo Yang AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
4. Jakub Wrzosek AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
#
Juniorki młodsze powyżej 60 kg
1. Aleksandra Stafiej KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
2. Weronika Tatara KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
3. ANTONINA TAŁAJ Tarnobrzeski Klub Karate
4. Paulina Klimaszewska Stołeczny Klub Oyama Karate
#
Dziewczęta (8-10 lat) do 25 kg
1. Roksana Szrejber Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. Milena Bara Klub Sportowy OYAMA Lublin
3.
4.
#
Chłopcy (8-10 lat) powyżej 35 kg
1. Adam Podgórski Radomski Klub Sportowy OYAMA
2. Franciszek Guza Radomski Klub Sportowy OYAMA
3. Błażej Kwiatkowski AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
4. Szymon Kurpiewski AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
#
Chłopcy (8-10 lat) do 35 kg
1. Nikodem Klimaszewski Radomski Klub Sportowy OYAMA
2. KACPER FIGARSKI UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
3. Piotr Kopka AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
4. Adam Pierzchalski Klub Sportowy OYAMA Lublin
#
Młodziczki do 35 kg
1. Antonina Drabik Radomski Klub Sportowy OYAMA
2. Iga Ludian Klub Sportowy OYAMA Lublin
3. Michalina Stępień Tarnobrzeski Klub Karate
4. Karina Ryznar KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
#
Młodzicy do 30 kg
1. Miłosz Bara Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. Kacper Ciepły KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
3.
4.
#
Młodzicy do 40 kg
1. Ignacy Rzucidło Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. Gabriel Gniewek KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
3. Adam Lis Klub Sportowy OYAMA Lublin
4. Tymon Biela KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
#
Młodzicy do 50 kg
1. Bartłomiej Tyniec Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. SEBASTIAN KOZIAK Białostocki Klub Oyama Karate
3. Olaf Gorgol Klub Sportowy OYAMA Lublin
4. FILIP KURCEK KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
#
Juniorzy młodsi do 40 kg
1. Wiktor Kopeć Tarnobrzeski Klub Karate
2. Jurek Galicki Stołeczny Klub Oyama Karate
3. Franciszek Karkosa Radomski Klub Sportowy OYAMA
4.
#
Dziewczęta (8-10 lat) do 35 kg
1. Aleksandra Limek Radomski Klub Sportowy OYAMA
2. Emilia Sztąberek Radomski Klub Sportowy OYAMA
3. Zofia Kuśnierz KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
4.
#
Chłopcy (8-10 lat) do 30 kg
1. Antoni Matyjaszek Klub Sportowy OYAMA Lublin
2. Błażej Żydek Klub Sportowy OYAMA Lublin
3. Jakub Pacyna KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
4.
#
Młodziczki do 40 kg
1. AGATA POBIDEŁ UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
2. Barbara Limek Radomski Klub Sportowy OYAMA
3.
4.
#
Młodziczki do 45 kg
1. JULIA POBIDEŁ UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
2. GABRIELA UZAR Tarnobrzeski Klub Karate
3.
4.
#
Młodzicy do 45 kg
1. Robert Kubiak AKADEMIA MISTRZÓW Nowy Dwór Mazowiecki
2. Michał Bytnar KLUB SPORTOWY OYAMA RZESZÓW
3. LEWANDOWSKI MICHAŁ UKS Karate Kyokushin MUSHIN Szydłowiec
4.